Terapeuci

Terapeuci

Magdalena Grządziel – https://magdalenagrzadziel.pl/
Psycholog, psychoterapeuta w trakcie specjalizacji. Prowadzi terapie indywidualne
w Poradni Zdrowia Psychicznego „Altermed” oraz w prywatnym gabinecie
w Katowicach, współprowadziła terapie grupowe na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Katowicach. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach – m.in dotyczących modeli psychoterapeutycznych, prowadzi bloga o tematyce związanej z psychologią.
Jest certyfikowanym specjalistą modelu transpersonalnego.


3

Mikołaj Centkowski – https://www.mikolajcentkowski.com/
Student medycyny, współzałożyciel startupu Sculo 3D. Jest certyfikowanym specjalistą modelu transpersonalnego. Obecnie kształci się na studium terapii dzieci i młodzieży. Jest liderem projektu Trening Transpersonalny. Specjalizuje się w pracy z nastolatkami, młodymi dorosłymi oraz sportowcami. 

Agnieszka Janowska – http://www.upraszczanie.pl/
Specjalizuje się w uwalnianiu od ograniczających przekonań i oczekiwań społecznych. Terapeuta TSR. Humor, dystans i śmiech to narzędzia, które wykorzystuje podczas pracy nad poczuciem własnej wartości czy wyborem właściwej drogi życiowej. Wyznaje zasadę, że jedyną drogą jest życie w zgodzie z własnymi wartościami. Wtedy wszystko staje się prostsze. Jest certyfikowanym specjalistą modelu transpersonalnego.